Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire Kit Distributie Manopera: - Inlocuire Kit Distributie + Pompa Apa - 385 lei Piese si materiale: - Kit Distributie + Pompa Apa - 598.74 lei - Antigel G12 - 3 x 28.15 - 84.85 lei

Număr anunț
DA25591217
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
CONTUR PROD S.R.L. (CUI 26709066)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068,19 RON
Valoare atribuită
1.068,19 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068,19 RON

din 1.068,19 RON estimat