Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție servicii de tipărire și livrare de tichete sociale pentru grădiniță pentru copiii care provin din familii defavorizate de pe raza comunei Vulturu, județul Vrancea, conform prevederilor Legii nr. 248 din 28.10.2015 privind stimularea participarii in invatamantul prescolar a copiilor provenind din familii defavorizate şi Hotărârii de Guvern nr. 15 din 19.01.2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor Legii nr. 248 din 28.10.2015 privind stimularea participării in invatamantul prescolar a copiilor provenind din familii defavorizate si a procedurii de acordare a tichetelor sociale pentru gradinita.Imprimantul reprezentând tichetul social pentru grădiniță emis de unitatea emitentă, trebuie să conțină elementele de identificare prevazute de art. 4 din Ordinul nr. 125/2016, emis de către Ministerul Finanțelor Publice.Tichetele sociale pentru gradinita se acorda pentru stimularea participarii la gradinita a copiilor între 3 si 6 ani.Valoarea nominala a tichetului social este de 50 lei.Valoarea nominala totala a tichetelor sociale ce urmeaza a fi achizitionate este de 2.500 lei, pentru un număr de 50 tichete sociale pentru grădiniță, iar valoarea totala a serviciilor prestate de unitatea emitenta (costul imprimatelor) este de 0.01 lei (fara TVA).
- Număr anunț
- DA25575648
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79824000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.