Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare articole de birou conform oferta 7352/28.04.2020. Valoarea achiziției s-a determinat prin luarea în considerare a variantei în care autoritatea contractanta opteaza pentru suplimentarea la nivelul maxim de produse, cu condiția existenței resurselor financiare alocate cu această destinație.
- Număr anunț
- DA25574842
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- MULTI FUNCTION EVE S.R.L. (CUI 40082298)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.840 RON
- Valoare atribuită
- 100.840 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.