Atribuită Cumpărare directă

Realizarea racord pentru canalizare menajera: - sapatura - camin racord - teava PVC SN4 DN160 mm - dop DN160, - Cot DN160, - Sa bransare - banda de marcaj - refacereri

Număr anunț
DA25581445
Autoritate contractantă
Comuna Targu Trotus (CUI 4277854)
Furnizor / câștigător
CAPITAL INVEST SRL (CUI 22227226)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.400 RON
Valoare atribuită
361.400 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361.400 RON

din 361.400 RON estimat