Atribuită Cumpărare directă

Dvr Turbo Hd 8 Canale Hikvision +8 ch Ip +hdd 1TB

Număr anunț
DA25532399
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,27 RON
Valoare atribuită
672,27 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,27 RON

din 672,27 RON estimat