Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE (LAPTE BATUT, ZUZU IAURT, SMANTANA CASA BUNA, PAKMAYA DROJD PROASPATA, OUA, ICRE HERING, SPANAC TOCAT, FASOLE VERDE, MAZARE, KAIZER AFUMAT, KAIZER AFUMAT GASTRO, MUSCHI FIKE, SUNCA PRAGA, CIOLAN DEZOSAT, PARIZER, WUDY CRENV, CAMPIS CREMWURSTI CU PASARE, CARNATI SUBTIRI, CARNAT PORC AFUMAT, PULPA VITA F OS, CARNE TOC DE PORC, COTLET PORC DEZ , SPATA DE PORC DEZ , SCARICICA PORC, ARIPI PUI SECT, PIEPT PUI DEZ, HAPPY FURSEC ISLER CAISE, HALVA ALUNE, CEAI MENTA, CEAI MUSETEL, CEAI TEI, CEAI SUNATOARE, CEAI FRUCTE PADURE, LIMONADA GIUSTO
- Număr anunț
- DA25572723
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.927,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.927,32 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.