Atribuită Cumpărare directă

Reparație tractor Foton, REPARATIE MOTOR CONFORM CONFORM DEVIZ ANTECALCUL, ( piese, manoperă)

Număr anunț
DA25580333
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
MARYDAN MOTORS SRL (CUI 27139338)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.769,80 RON
Valoare atribuită
23.769,80 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.769,80 RON

din 23.769,80 RON estimat