Atribuită Cumpărare directă

Servicii curatenie conofrm contract (luni, joi/vineri):aspirare,spalare si degresare pardoseli ,curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare,stergerea oglinzilor,golirea cosurilor de gunoi si inlocuirea sacilor menajeri,aerisire birouri,curatenia in spatii cu destinatii speciale(secretariat si anexa, lift dupa caz),spalat casa scarii si sters balustrade,maturat si spalat scari acces cladire; Curatenie sapramanala:aspirarea si curatarea umeda a mochetelor,curatarea usilor si tocurilor acestora,degajarea deseurilor din recipientele de colectare selectiva si inlocuirea sacilor menajeri,maturat curte inerioara dupa caz, Curatenie trimestriala: stergerea ferestrelor, a tocurilor si tamplariei, curatarea caloriferelor, Lucrari ocazionale de curatenie: curatenie dupa lucrari de intretinere, dupa evenimente festive.etc.; Materialele necesare curateniei vor fi asigurate de catre prestator. Pretul afisat de 1.65/mp este pe luna.

Număr anunț
DA25577649
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PRAHOVA (CUI 2843450)
Furnizor / câștigător
MATEI A. ONUTA-ILEANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 32104204)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.992,20 RON
Valoare atribuită
11.992,20 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.992,20 RON

din 11.992,20 RON estimat