Atribuită
Cumpărare directă
Scaun de birou ergonomic, mechanism cu system hydraulic ce permite reglarea in inaltime a sezutului, pentru o pozitie cat mai ergonomica la birou, dimensiuni 69.5 cm X64 cmx112-122 cm, greutate GW 17.38 kg, greutate suportata 120 kg, material: plastic, metal, piele ecologica. negru
- Număr anunț
- DA25573121
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare atribuită
- 336,13 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.