Atribuită
Cumpărare directă
DILUANT PROTECTA D 5105 250ML 1BUC X 6.0504 GRUND EVRIKA 0,75L GRI 1BUC X 16.7227 COLIER PLASTIC 4,8X370 ALB 1SET X 20.1681 GRUND EVRIKA 0,75L GRI 1BUC X 16.7227 PENSULA LATA 70MM 72676 2BUC X 10.5042 VOPSEA EMAIL OSKAR 0,5L ALB LUCIOS 2BUC X 27.3109 FERUGINOL1L(SOL.INDEP.RUGINA) 1BUC X 20.0840 SOL.INDEP.VOPSEA DECANOL SUPER 400ML 1BUC X 21.4286 ULEI MOTOR 4T 10W-30 DYNAMIC 1BUC X 14.2857 FIR PT.COSIT STRIAT 3MMX25M KT89427 1BUC X14.2857 MOTOCOASA 2T GM2.2 EUROV 1BUC X 343.6975 ULEI AMESTEC STIHL 2T 0,5L ROSU 1BUC X 17.6471
- Număr anunț
- DA25581018
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566,73 RON
- Valoare atribuită
- 566,73 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.