Atribuită
Cumpărare directă
UAT Comuna Rachiti doreste sa achizitioneze lucrari de pregatire teren pentru investitie “Construire grădinița cu program normal, sat Cișmea, comuna Răchiți, Județul Botoșani",. Lucrarile constau in curatare tren, indepartarea si transportul molozului si pammantului., defrisarea vegetatiei si nivelarea terenului.
- Număr anunț
- DA25576851
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- CCIA PROEX S.R.L. (CUI 40692113)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.995 RON
- Valoare atribuită
- 19.995 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.