Atribuită Cumpărare directă

Burghiu punct sudura Co 5mm = 10 buc Colier auto banda inox 10-16 = 50 buc Surub cap hexagonal complet filetat, 8.8 zincat M6x40 = 100 buc Colier auto 25-40 = 50 buc

Număr anunț
DA25571883
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,17 RON
Valoare atribuită
186,17 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,17 RON

din 186,17 RON estimat