Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de hartie A4 Premium, Bibliorafturi 7,5 cm, PLicuri cu burduf-B4 cu burduf 5 cm,

Număr anunț
DA25596471
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.634,90 RON
Valoare atribuită
1.634,90 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.634,90 RON

din 1.634,90 RON estimat