Atribuită
Cumpărare directă
26369272 VILEDA MANUSI ROBUSTE L BU 18295022 EPACK MANUSI MENAJ M 2 BU BU 68817410 TOP GLOVE MANUSI LAT.MEN3 ST 31965890 ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30 BU 27439264 EPACK FUNNY BUNNY SACI 60 BU 66887779 HYGIENIUM SERV.ANTIB.15BU BU 66625898 HYGIENIUM SERV.ANTIB.48BU BU 37321700 WET HANK.SERV.UM.LAMAIE 1 BU 45478997 MASTI PROTECTIE 50BUC BU 51800464 ALCHOSEPT DEZINFECTANT 50 BU 25948316 ANA ALCOOL SANITAR 70% 50 BU 38368734 CLINEX DEZINF.W3 BACTI 5L BU 97082671 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 48348635 NEVADA GEL IGIEN.MAINI 10 BU 42707372 NUFAR DEZINF.UNIV.PULV.75 BU 43774819 STERISOL DEZINF.SUPRAF.5L BU 42619957 CARELINE SAPUN LICHID 500 BU 49361215 CLINEO REZ.SAP.LIC.500ML BU 18591867 FARMEC PURE SAPUN LICHID BU 48020648 PULVERIZATOR CU REZERVOR/ BU
- Număr anunț
- DA25532228
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 IL CARAGIALE (CUI 29150359)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.472,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.472,94 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.