Atribuită Cumpărare directă

Dotarea laboratorului de informatica al Scolii Gimnaziale Ortisoara

Număr anunț
DA25570213
Autoritate contractantă
COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.604 RON
Valoare atribuită
54.604 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.604 RON

din 54.604 RON estimat