Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pt luna mai 2020.Adresa de livrare: Magazia de mat sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc cate 300 buc sonde aspiratie nr. 14 si nr. 16, cate 150 buc sonde Foely nr. 12,14,16 si 200 buc sonde Foley nr. 18

Număr anunț
DA25582435
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.333 RON
Valoare atribuită
1.333 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.333 RON

din 1.333 RON estimat