Atribuită
Cumpărare directă
Integrator clasa 5 pentru sterilizare la autoclav 134 C / 121C. Fabricat in Argentina. Monitorizeaza toti parametrii critici: calitate abur, timp, temperatura Schimbarea culorii de la galben la negru In conformitate cu ISO11140-1 Prezinta testul la rezistometru pentru confirmarea cernelei clasa 5 Cutie 200 buc. Banda adeziva cu indicator pentru sterilizarea cu abur 19 mmm x 50 m; in conformitate cu ISO11140-1; culoarea se schimba in negru pentru a confirma procesul de sterilizare; termen de valabilitate 2 ani Fabricatie EU. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.
- Număr anunț
- DA25572652
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.