Atribuită
Cumpărare directă
1. Birouri Eger tip L, material Pal 1.8cm grosime, culoare beige, cant abs blat 22/2, cant abs lateral 22/0.4, birou dimensiune 2 m / 0.80 m/ 1m , transport si montaj inclus 2. Insula Birou dimensiune 1.5m/0.8m , material Pal 1.8cm grosime, culoare beige, cant abs blat 22/2, cant abs lateral 22/0.4 transport si montaj inclus
- Număr anunț
- DA25604425
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- WHITE GALANTHUS SRL (CUI 36768213)
- Cod CPV
- 39121100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.225 RON
- Valoare atribuită
- 9.225 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.