Atribuită
Cumpărare directă
ROS 5*15 S CUTIE ECHI 2 SCHUKO 1*16A/5P/380+1*32 4BUC 550.42LEI BANDA IZOLATOARE TESA 20M 7BUC 32.90 LEI CONECTOR WAGO RAPID DOZA CU PARGHIE 2 INTRARI 32A 4MM2 100BUC 91.25LEI MORSETE 16MMP CONTACT ITALIA 1 BUC 12.36LEI SIG. MPR. NH 80A FREDER 3BUC 19.82LEI SIG MPR NH NO 160A FREDER 3 BUC 40.63LEI
- Număr anunț
- DA25572523
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,50 RON
- Valoare atribuită
- 747,50 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.