Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 , 80 g, 500 coli/top, Caracteristici rezultate in urma analizei si incercarilor LAREX: Grosime : 110.1 Grad de alb CIE %: 112.76 Opacitate % : 93.46 Umiditate % : 4.08 PH neutru Transportul este inclus in pretul final al produselor

Număr anunț
DA25572280
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.477,50 RON
Valoare atribuită
1.477,50 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.477,50 RON

din 1.477,50 RON estimat