Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA DIN SICAP TINE LOC DE COMANDA FERMA ACUMULATOR ORIGINAL DELL INSPIRON N7110, BATERIE ORIGINALA DELL N7110, N5010 COD: J1KND cod alternativ: BTDELO15 Garantie 12 luni ACUMULATOR DELL INSPIRON N7110 ACUMULATOR DELL N7110 ACUMULATOR INSPIRON N7110 ACUMULATOR DELL INSPIRON 7110 ACUMULATOR DELL 7110 ACUMULATOR INSPIRON 7110 BATERIE DELL INSPIRON N7110 BATERIE DELL N7110 BATERIE INSPIRON N7110 BATERIE DELL INSPIRON 7110 BATERIE DELL 7110 BATERIE INSPIRON 7110 ACUMULATOR DELL INSPIRON N5010 ACUMULATOR DELL N5010 ACUMULATOR INSPIRON N5010 ACUMULATOR DELL INSPIRON N5010 ACUMULATOR DELL N5010 ACUMULATOR INSPIRON N5010 BATERIE DELL INSPIRON 5010 BATERIE DELL 5010 BATERIE INSPIRON 5010 BATERIE DELL INSPIRON 5010 BATERIE DELL 5010 BATERIE INSPIRON 5010 pwl210l
- Număr anunț
- DA25579803
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,26 RON
- Valoare atribuită
- 251,26 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.