Atribuită
Cumpărare directă
6984000025147 TEAVA 50/2000 PVC BUC 1.00*8.32 6984000024713 TEAVA 50/1000 PVC BUC 3.00*5.21 6984000024706 TEAVA 50/500 PVC BUC 3.00*3.03 6984000042571 RAMIFICATIE 50/40/45 BUC 2.00*2.52 6984000163580 REDUCTIE INV 50-75 BUC 1.00*10.92 7730716024689 ADEZIV POXILINA 10MIN 250G BUC 2.00*30.67 6984000002858 COT 50*45 GARNIT BUC 5.00*1.60 4779037101108 SIFON FLEX CU VENTIL 11/4 32/40 G207 BUC 1.00*11.34 6984000101407 REDUCTIE INV 50-40 BUC 1.00*7.56 mai putin
- Număr anunț
- DA25595793
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 39715300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,23 RON
- Valoare atribuită
- 137,23 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.