Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru autoturism, marca DAEWOO Cielo, nr de inmatriculare HD-80-PSO, valabilitate 12 luni, incepand cu data 17.05.2020

Număr anunț
DA25597127
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,10 RON
Valoare atribuită
481,10 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,10 RON

din 481,10 RON estimat