Atribuită
Cumpărare directă
Revizie periodică la limita de kilometri și reparații pentru autovehiculul cu nr. AB 11 WAB (realizarea reviziei periodice, constând în înlocuirea uleiului și a filtrelor, plăcuțe frână, schimb distribuție si pompa de apă) și pentru autovehiculul cu nr. AB 31 WAB (realizarea reviziei periodice, constând în înlocuirea uleiului și a filtrelor și eliminarea jocurilor din sistemele de direcție și suspensie). Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25579360
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.546,42 RON
- Valoare atribuită
- 3.546,42 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.