Atribuită
Cumpărare directă
525-1161 500BUC /PUNGA 5 VWR COLLECTION 34.51 172.53 32.78 205.31 Tuburi 1,5 ml Amber With attached lid Graduated, conical bottom, non sterile 40000 ×g 525-1167 500BUC/ PUNGA 5 VWR COLLECTION 34.11 170.56 32.41 202.97 Tuburi 1,5 ml Assorted With attached lid Graduated, conical bottom, non sterile 40000 ×g 04-212-1000 500BUC/ PUNGA 6 NERBE PLUS 17.84 107.05 20.34 127.39 Microcentrifuge tube PP, 1,5ml, attached cap, transparent, graduated, with writing area, max., RCF 18.000g, autoclavable, CE/IVD 02-502-3001 500BUC/ PUNGA 4 NERBE PLUS 198.52 794.08 150.88 944.96 Centrifuge tube PP with screw cap PE, 15ml,green, graduated, with writing area, np pcr,ready, sterile, max. RCF 17.000g, CE/IVD 02-572-3001 500BUC/ PUNGA 4 NERBE PLUS 241.08 964.32 183.22 1147.54 Centrifuge tube PP with screw cap PE, 50ml,Ø30x115 mm, conical bottom, tube transparent, cap,green, graduated, with writing area, np pcr ,ready, sterile R, max. RCF 7.000g, CE/IVD 0030000811 1000BUC/PUNGA 3 Eppendorf 268.27 804.80 152.91 957.71 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 10 µL, 34 mm, dark gray, colorless tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips)
- Număr anunț
- DA25572834
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.013,33 RON
- Valoare atribuită
- 3.013,33 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.