Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE (HARTIE IGIENICA, SENI BASIC XL, ZEWA DELUXE, SACI MENAJ 120L, SACI MENAJ FINO COLORAT 35L, MANUSI M, DOMESTOS PINE, PREOPER LEMON, TRIMF DET BUCAT SPRAY, MR PROPER BICARBOONAT, CITIT, CUTIT MULTIFUNCTIO)

Număr anunț
DA25572901
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,70 RON
Valoare atribuită
487,70 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,70 RON

din 487,70 RON estimat