Atribuită
Cumpărare directă
Sistem PC - statie de lucru MB B450M-K, 2*DIMM, Max. 32GB, DDR4 Memory, 1x D-Sub/DVI, 2x PCIe 3.0/2.0 x16, 2x PCIe 3.0/2.0 x1, 4x SATA6.0 Gb/s, 6x USB 3.1, 4x USB 2.0, Micro ATX AMD Ryzen 3 3200G, YD3200C5FHBOX, 4 nuclee, 3.5GHz (3.7GHz MaxTurbo), 4MB, AM4, 65W Memorie DDR4, 4GB, 2666Hz Video integrat in CPU HDD WD Blue HDD Desktop (3.5", 1TB, 64MB, SATA III-600) DVDRW Optical drive Carcasa ATX | Power supply 450W | Keyboard Kit tastatura + mouse, USB Monitor Monitor 23.6 inch 1920x1080 VGA OS Win 10 Pro 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
- Număr anunț
- DA25613473
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.124 RON
- Valoare atribuită
- 4.124 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.