Atribuită Cumpărare directă

placa de baza Gigabyte H310M S2H 2.0 256.33 lei x 2 buc = 512.66 lei procesor Intel i3-8100 lga 1151 527.88 lei x 2 buc = 1055.76 lei SSD 256GB Adata M.2 263.12 lei x 2 buc = 526.24 lei carcasa DeepCool D-Shield V2 127.58 lei x 2 buc = 255.16 lei sursa 500W Spacer 50.47 lei x 1 buc = 50.47 lei

Număr anunț
DA25605354
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Furnizor / câștigător
LICOMP SRL (CUI 16436678)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400,29 RON
Valoare atribuită
2.400,29 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400,29 RON

din 2.400,29 RON estimat