Atribuită
Cumpărare directă
Constructii metalice compuse din urmatoarele -60 m gard format din panouri cu dimensiunile de 1800x750 mm executat din teva metalica rectangulara cu dimensiunile de 40x20x2 si 20x20x2 iar stalpii din teava metalica patrata cu dimensiunile de 30x30x2 pentru imprejmuirea terenului, domeniu public din fata Caminului Cultural; -25 m gard ornamental format din stalpi metalici rotunzi uniti in partea superioara cu lant metallic in fata primariei; -bariera metalica acces auto cu o lungime de 5m pentru intrarea in curtea primariei; -9 bucati de stalpi metalici cu rol de blocare a unor caii de acces; -poarta metalica cu lungimea de 4 m amplasata la terenul domeniu public
- Număr anunț
- DA25591216
- Autoritate contractantă
- COMUNA PISCU VECHI (CONSILIUL LOCAL PISCU VECHI) (CUI 5002088)
- Furnizor / câștigător
- ALRAMO PROD S.R.L. (CUI 39761872)
- Cod CPV
- 45223210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.243,70 RON
- Valoare atribuită
- 9.243,70 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.