Atribuită
Cumpărare directă
LEIMULTIPURPOSE BEAKERS, PP, 120 ML, SCREW CAP 207.43 HYDROGEN PEROXIDE SOLUTION PERDROGEN™ 30% 31642-1L- 92.68LEI/L SILVER NITRATE 99.8-100.5%, ANALAR NORMAPUR 21572.188-334.67/1G ALCOOL ETILIC ABSOLUT 99.5%- 5L- 64.35LEI/L QUALITATIVE FILTER PAPERS, STANDARD GRADES, GRAD QUALITATIVE FILTER PAPERS, STANDARD GRADES, GRADE 1, WHATMAN™- 100BUC/CUT- 39.48LEI/CUT MANUSI MEDICALE (UNICA FOLOSINTA, LATEX- 75.00LEI/CUT FILTER PAPER CIRCLES, MN 640 M, QUANTITATIVE 125MM COD:203012 - 93.43 LEI/CUTBUC/CUT N,N-DIMETHYLFORMAMIDE 99.8% N,N-DIMETHYLFORMAMIDE ≥99.8%, ANALAR NORMAPUR® ACS, REAG. PH. EUR.ANALYTICAL REAGENT SUPPLIER: VWR CHEMICALS COD:23466.298- 74.98LEI/L SODIUM DIHYDROGEN PHOSPHATE ?98%, SODIUM DIHYDROGEN PHOSPHATE ≥98%, GPR RECTAPUR® SUPPLIER: VWR CHEMICALS COD:28013.264-82.41LEI/KG DISODIUM HYDROGEN PHOSPHATE DISODIUM HYDROGEN PHOSPHATE, ANHYDROUS ≥99.0%, ANALAR NORMAPUR® ACS, REAG. PH. EUR. ANALYTICAL REAGENT SUPPLIER: VWR CHEMICALS cod: 102494C- 97.85LEI/KG
- Număr anunț
- DA25594283
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.431,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.431,50 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.