Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Puterea absorbita: 1500 W Turatia in gol: 4300 rpm Capacitate de taiere la 45 Set de livrare: Panza HM Opritor paralel Opritor unghiular Despre produs Avantaje in utilizare: Posibilitate de extindere e mesei de lucru stanga/ dreapta. Capacitate sporita de taiere datorita extinderii mesei de lucru dreapta si spate. Aparatoarea discului detasabila fara scule ajutatoare. Masa prevazuta cu suporti pentru diverse accesorii. Garantie: 12 luni, f21 MLT100N
- Număr anunț
- DA25601841
- Autoritate contractantă
- COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.955 RON
- Valoare atribuită
- 1.955 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.