Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de decopertare covor PVC deteriorat si de instalare covor PVC antibacterian

Număr anunț
DA25597364
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BAUFEST GRUPPE SRL (CUI 21027904)
Cod CPV
45430000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.271,80 RON
Valoare atribuită
4.271,80 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.271,80 RON

din 4.271,80 RON estimat