Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitionarea urmatoarelor produse: Aparat foto DSLR Canon EOS 80D + Obiectiv EF-S 18-135mm IS / Geanta foto Hama Multitrans 170, Negru [cod produs 126666] / Card de memorie SanDisk SDXC Extreme Pro, 128GB, Class 10, UHS-I, 633X, 95 MB/s [cod produs SDSDXXY-128G-GN4IN]

Număr anunț
DA25617146
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.679,74 RON
Valoare atribuită
4.679,74 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.679,74 RON

din 4.679,74 RON estimat