Atribuită Cumpărare directă

- Reactiv compatibil cu analizorul automat VITROS; - cutie cu 90 slide; - Producator: Ortho Clinical Diagnostics.

Număr anunț
DA25589046
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.960 RON
Valoare atribuită
12.960 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.960 RON

din 12.960 RON estimat