Atribuită
Cumpărare directă
Display Tip: IPS LCD Diagonala: 9.6 inch Rezolutie: 1280 x 800 Multi-touch: Da Procesor Procesor: Quad-Core Model procesor: Snapdragon 425 Frecventa procesor: 1.4 GHz Memorie Memorie interna: 16 GB Memorie RAM: 2 GB Slot card: MicroSD (pana la 128 GB) Retea Banda 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900 Banda 3G: 850 / 900 / 1900 / 2100 Conectivitate Retea: 3G; 4G Wireless: 802.11 a/b/g/n Bluetooth: v4.1 GPS: Da; cu A-GPS Jack 3.5 mm: Da USB: MicroUSB v2.0 Camera Camera principala: 5 MPx Camera secundara: 2 MP Functii: Auto-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection Baterie Tip: Li-Po Capacitate: 4800 mAh Autonomie de lucru: Standby: pana la 450 ore Convorbire: pana la 22 ore Incarcare: pana la 5.5 ore Senzori Senzori: Accelerometru Sistem de operare Sistem de operare: Android Versiune: 7.0 Caracteristici generale Model: MediaPad Agassi T3 Tip SIM: Nano SIM Culoare: Gri Greutate: 460 g Dimensiuni: 229.8 x 159.8 x 7.95 mm Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA25587396
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.714,20 RON
- Valoare atribuită
- 10.714,20 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.