Atribuită Cumpărare directă

CIAO BELLA LAVETE ROLA 50 BUC ROSU 3 ROLA * 17 lei CIAO BELLA LAVETE ROLA 50 BUC GALBEN 2 ROLA * 17 lei MPL GEL WC CU CLOR 1 L 5 buc * 8,2 lei CIF CREMA CURATAT 500 ML LILA FLOWER 5 buc * 8,82 lei AG ODORIZANT TOALETA CITRUS 1X50GR 10 buc * 5,975 lei

Număr anunț
DA25622146
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
CLEANEXPERT SHOP SRL (CUI 25783331)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,85 RON
Valoare atribuită
229,85 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,85 RON

din 229,85 RON estimat