Atribuită Cumpărare directă

BRANULE 18 G = 500 BUC BRANULE 20 G = 2000 BUC BRANULE 22 G = 2000 BUC - ace cu varf in 3 fatete- produse in Japonia - prevazute cu aripioare si port-inject, radio opace - sterile, ambalate individual in blister - sistemul de tip luer-lock conform cu ISO 594-1 si ISO 594-2 - sterilitate EO EN 550 - marcaj CE - standarde ISO 9001:2008 si ISO 13485:2003

Număr anunț
DA25612864
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
BRILLMED S.R.L. (CUI 40793444)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat