Atribuită
Cumpărare directă
PIESE MOTOUNELTE STIHL: 1-REZ AUTOCUT 2,7 mm x 347 m,3BUCX155.46=466.38 2-AUTOCUT 25-2,1BUCX56.31=56.31 3-ULEI AMESTEC 1L,9BUCX26.06=234.54 4-REZ AUTOCUT 2.4MM x 253Mm,1BUCX96.65=96.65 5-CUTIT DESIS 300-3,6X115.13=690.78 6-ULEI 1L STIHL HP ULTRA,6BUCX93.29=559.74 7-SINA 40CM/325/1.6,1BUCX142.86=142.86 8-AUTOCUT 46-2,3BUCX88.24=264.72
- Număr anunț
- DA25628912
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 42676000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.511,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.511,98 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.