Atribuită Cumpărare directă

Desfacere acoperis tigla Montare tigla ceramica

Număr anunț
DA25596445
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Furnizor / câștigător
ALPHA ROOF CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41108582)
Cod CPV
45261210-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.368,73 RON
Valoare atribuită
22.368,73 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.368,73 RON

din 22.368,73 RON estimat