Atribuită
Cumpărare directă
Tensiometru Sendo Advance 3 cu adaptor priza inclus, citire aritmie, zona corporala: brate tip functionare – electronic, atentionarea de miscare in timpul masurarii. Pachet 1 x Husa, 4 x Baterie, 1 x Tensiometru, culoare Alb/verde. Caracteristici tehnice - tip alimentare -baterii 4 x AA. Puls oximetru deget - Functii Puls, notificare sonora, alarma, avertizare acustica, inreval de afisare 0 - 100%. Ecran OLED, senzor de masurare a ritmului cardiac, senzor de masurare a nivelului de oxigen din sange Valori masurate: verificarea saturatiei de oxigen din sange (SpO2), pulsul, EKG Tip alimentare baterii 2 x AAA Termometru digital non contact profesional, cu infrarosu, utilizare fara contact. Durata de masurare 1 s, temperatura minima masurata-32 C, temperatura maxima masurata-42 C.
- Număr anunț
- DA25625901
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
- Furnizor / câștigător
- MILENA FARM SRL (CUI 31577867)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710 RON
- Valoare atribuită
- 1.710 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.