Atribuită
Cumpărare directă
Clostridium perfringens ATCC 13124/NCTC 8237, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^6-10^9, liofilizate, hidrosolubile, ce se inoculeaza direct pe suprafata mediilor solide sau se dizolva in mediile lichide adecvate; se pastreaza la congelator, cod L37RS1009-10 Oxidase/Oxidaza, benzi, Benzi utilizate pentru detectia oxidazei; reactiv aditional pentru trusa GN 24sp (cod C53MR1001), kit x50 teste, cod C53MR1008
- Număr anunț
- DA25603491
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,89 RON
- Valoare atribuită
- 261,89 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.