Atribuită
Cumpărare directă
OFF DOSAR SIMPLU BUC 200 0.4 EVO SFOARA BUMBAC BUC 4 3.6 SCH MARKER PERMANENT FORSTER NEGRU BUC 11 2 OFF DOSAR CU SINA REZISTENTA BUC 60 0.5 R FILE DE PROTECTIE BUC 4 7.5 SCH CAPSATOR SAX 140 INCARCARE FRONTALA 25/45 COLI GRI BUC 1 44 EVO CAPSE 24/6 BUC 18 0.84 EVO LIPICI STICK 40G BUC 8 5 SCH DOSAR PLASTIC SINA CU GAURI ECONOMY ORANGE BUC 40 0.5 LEG TEXTMARKER OFFICE COVER HL92 ROZ BUC 4 1.2 EVO FLUID CORECTOR CU PENSULA 20ML BUC 5 1 CON PIX MY TECH ROSU BUC 4 1 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM ALBASTRU BUC 8 1 EVO CREION HB CU RADIERA ASCUTIT BUC 4 1 EVO NOTES AUTOADEZIV 75*75MM ALBASTRU PASTEL 100FILE BUC 4 2 LEG BANDA ADEZIVA 48*66 TRANSPARENTA BUC 1 3.5 EVO BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA 18MM BUC 5 1 CON TUS ECADA NEGRU BUC 2 1.75 EVO CAIET A4 48 FILE COPERTA POLICROMIE MATE BUC 2 3.5 EVO AGRAFE 28MM BUC 2 0.85, tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25613816
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA CITY GROUP S.R.L. (CUI 35720020)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350,02 RON
- Valoare atribuită
- 350,02 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.