Atribuită Cumpărare directă

1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 2001624 DOP A583 1/2''M 8 BUC 2013448 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L50 PVC 8 BUC 1016572 CANAL WDK 17,5X17,5 ALB 6191037 5 BUC 3022843 ROBINET ELECTRIC DELIMANO 8 BUC

Număr anunț
DA25617877
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.124,38 RON
Valoare atribuită
1.124,38 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.124,38 RON

din 1.124,38 RON estimat