Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant rapid utilizat prin pulverizare, pentru suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. EFICIENT IMPOTRIVA AH1N1 (VIRUSUL GRIPEI PORCINE) Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cele de profil stomatologic. Spectru larg de actiune: bactericid (inclusiv MRSA), fungicid, micobactericid si virucid. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. Solutie gata preparata, uscare rapida fara a lasa urme. Ambalaje disponibile : flacon de 1 litru. Produs biocid avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania.

Număr anunț
DA25595462
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.400 RON
Valoare atribuită
38.400 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.400 RON

din 38.400 RON estimat