Atribuită Cumpărare directă

Dozator/dispenser dezinfectant, conform referatului de necesitate nr. 8168/13.05.2020, al Serviciului I.D.L.A.P.Hygienium Dispenser/Dozator manual, 1L Dispenser manual pentru sapun lichid sau gel dezinfectant. Dozatorul este prevazut cu banda dublu adeziva si suruburi de prindere. Ideal pentru montarea in bai si bucatarii. Cantitate 1000 ml

Număr anunț
DA25614969
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
39831100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
518,83 RON
Valoare atribuită
518,83 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

518,83 RON

din 518,83 RON estimat