Atribuită Cumpărare directă

Dulap frigorific vertical cu 2 usi Cod produs: BGR4080 Putere: 0.6 kW Dimensiuni (cm): 140*80*205 Structura: otel inox Capacitate: 1400 litri (1300 litri net) Sistem frig: ventilat Termostat si termometru digital Temperatura de lucru: -2.....+6 grade C (la temp ambientala 43grade C) Tensiune alimentare: 220V/50Hz Degivrare(dezghetare): automata Usi cu auto-inchidere Benzile magnetice garanteaza etansarea si sunt usor de inlocuit Izolatie poliuretanica cu grosime de 60 mm si densitate de 43kg/m3 Picioarele din inox sunt reglabile in inaltime Dotare: 6 gratare interioare pentru marfa Greutate echipament: 220 kg

Număr anunț
DA25627839
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
Cod CPV
39314000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.281 RON
Valoare atribuită
16.281 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.281 RON

din 16.281 RON estimat