Atribuită
Cumpărare directă
Teste pt determinari NT-proBNP compatibile cu analizorul Wondfo(25buc X 58.50=1462.50) Teste pt determinari D-Dimer compatibile cu analizorul Wondfo(25buc X 36=900) Teste pt determinari TROPONIN I compatibile cu analizorul WONDFO(25buc X 50.40=1260) Teste pt determinari proteina C reactiva CRP compatibile cu analizorul Wondfo(25buc X 60=1500) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25623226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.122,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.122,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.