Atribuită Cumpărare directă

kit-uri determinare fier 100/pachet si mangan 50/pachet

Număr anunț
DA25615367
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,60 RON
Valoare atribuită
860,60 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,60 RON

din 860,60 RON estimat