Atribuită Cumpărare directă

Heparinum - HEPARINA SODICA 5000 UI/ml x 10 sol. inj

Număr anunț
DA34842009
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
YORK FARM SRL (CUI 14958861)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON