Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR CARTON PLIC GOLD Buc 30.00 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI ALBASTRU NOKI Buc 100.00 BURETIERA CU GEL 20ML WETTY AERO Buc 10.00 ETICHETE 1/A4 210*297MM COLTURI DREPTE 100/TOP TANEX Top 1.00 CAPSE 24/6 DELI Cut 10.00 AGRAFE METAL 33MM 100 BUC/CUT DELI Cut 10.00 LIPICI STICK 15G KORES Buc 5.00 PLIC C4 SILICON 90G 229*324MM ALB TIP T 50/S GPV Set 2.00 FOLIE PROTECTIE A4 CRISTAL 45 MIC 100/SET NOKI Set 2.00 PLASTILINA 10 CULORI 200G KORES Cut 5.00 TUS STAMPILA ROSU 27ML KORES Buc 2.00
- Număr anunț
- DA25610728
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE EXPERT SRL (CUI 16957684)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,49 RON
- Valoare atribuită
- 298,49 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.